PURLINE ECO

PURLINE ECO

Mimarlar ve kurumlardan gelen görev, araştırma ve geliştirme ekibimiz için hiç kolay değildi: “Kamu, sağlık ve bakım sektöründeki aşırı taleplerle başa çıkabilen, aynı zamanda bakımı kolay, çevre dostu ve yaratıcı çözümler sağlayan bir zemin döşemesi yaratmak!”

 

WINDMÖLLERPURLINE eco.

Yeni ürünümüz ile çok gururluyuz insanların günlük yaşamları için büyük önem taşıyan, birçok pratik yararı olan sağlıga zararı olmayan bir zemin. Esnek ve yüksek dirençli % 100 poliüretandan, neredeyse %90 yenilenebilir kaynaklardan ve doğal dolgulardan oluşan bir yeniliktir.

 

Kalite, özellik ve tasarım açısından WINDMÖLLERPURLINE eco müşterilerini memnun edecek teknolojik avantajlar sağlamaktadır. Seçkin, renk kombinasyonu yapılabilir, sıcak ahşap desenleri olan ve hatta çocuklar için canlı ve yaratıcı koleksiyon serileri sunuyoruz. En iyisini en iyi lerinle planlamak mutlak çözümdür. Ayağınızı sağlıklı zemine basmak için güvenilir zeminlere basmalısınız. Bu sebeple diyoruz ki: “Sadece bir zemin olabilir. Ancak, bizim için hayal edilebilen en iyi zemin dir.”

PUR LEVANTE
PUR RESIDENZ
PUR TIMBER
PUR ARTIST
PUR ARTIST - DİKEY YAPIŞTIRMALAR
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  • Korutürk Mahallesi Ortanca Sokak

    No:43/10 Balçova – İZMİR

  • +90 232 259 59 84
  • +90 532 564 99 50
  • +90 232 259 59 84